Racing team v roce 2010

Racing-team-2010

Rok 2010 byl opět ve spojení s Michalem Fillou a novou výzvou postarat se o team Viktora Nosse, který měl perfektní nápad pokusit se rozchodit značku zcela neznámou v silničních závodech a to bylo BMW S1000RR.

Tato motorka se hned zdála jako velice dobrá volba a Michal s Viktorem se staly středem pozornosti, na jakých to motorkách jezdí. Kdyby team startoval v mistrovství světa, tak si myslím, že by se neměl za co stydět, to byl také jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli zapůjčit motocykl nadějnému mladíkovy ve třídě STK 1000 při závodech na domácím okruhu Brno.

Jednalo se o Michala Šemberu, který si zde dojel po vynikajícím víkendu pro krásné 8. místo a což v této nabité třídě je určitě skvělý výsledek.

Kluci pak předvedly opravdu parádní boje a myslím si, že tato sezona byla moje asi nejúspěšnější, výsledkem pak bylo že jsme dokázali vybojovat domácí titul a to v opravdu silném a nabitém startovním poli.

Jediná škoda byla ,že si Viktor na Panoniaringu zlomil klíční kost po pádu o jednoho ze soupeřů a ukončil svojí závodní kariéru.