Servis podvozků

Od roku 2009 se zabýváme servisem a úpravou motocyklových podvozků. Získané zkušenosti se závodními podvozky a mnoha jezdci nám dávají jistotu, že Váš podvozek bude v dobrých rukou.

thumb-01

Motocykl není auto a často se zapomíná na pravidelný servis podvozku. Tlumičový olej časem ztrácí své vlastnosti a to může být v některých situacích docela nebezpečné.

Doporučený interval servisu podvozku se odvíjí od Vašeho motocyklu a stylu jízdy. Při pravidelné jízdě na okruhu by se měl udělat servis podvozku motocyklu alespoň jednou za sezonu. Patříte li k motorářům upřednostňujícím normální silnice, je tento interval cca 2 roky nebo 25 000km. Tyto servisní intervaly by se měly dodržovat se sériovým i laděným podvozkem.

Naše služba zahrnuje mnohem více než jen výměnu oleje! Bez ohledu na ujeté kilometry dostanete zpět výrobek, který funguje jako nový. Na to se můžete spolehnout.

Průběh servisu tlumičů

Váš podvozek kompletně rozebereme, vyčistíme všechny díly a provedeme kontrolu opotřebení. Opotřebované nebo poškozené díly vyměníme, přidáme nová těsnění a speciální maziva, znovu naplníme vysoce kvalitním olejem správné viskozity a doplníme dusíkem.

Posledním krokem je výstupní kontrola a zkoušení. Tlumiče vám nastavíme podle vašich požadavků a předáme je s doporučeným základním nastavením.

Orientační ceny servisu

Orientační ceny servisu si můžete prohlédnout na stránce Ceník.

V zimním období můžete využít SLEVY ve výši 15 – 30%.

Absolvoval jste kurz Filla Racing Academy a máte naší slevovou kartičku? Pak máte SLEVU 15% stále. Stejně jako na produkty Ezopu.

V případě zájmu, nebo jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Rychlý kontakt

775 616 420

info@mjmotosport.cz

Aktuality
 • 01 Srpen 2016
  BRNO 31.8.-1.9.2016
  BRNO 31.8.-1.9.2016

  Poslední Brno,

  přijeďte se povozit s agenturou DAFITMOTORACING.COM, rádi vám poskytneme naše služby.

   

  NOVINKA  pomůžeme naladit originální řídící jednotku vaší Yamaha R1 2015-2016,není potřeba řešit nic složitě :)

Spolupracujeme
logo-dafitlogo-fillalogo-racetracklogo-dijaslogo-forspeed

Profesionální prezentace na internetu > Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Firemní identita | Správa webu